
Компресијска ћелија оптерећења
Модел: ЛХП-1
Камионска вага, динамичка железничка вага, вага са резервоаром
Прибор: глава за оптерећење, комплети за монтажу
Камионска вага, динамичка железничка вага, вага са резервоаром
Прибор: глава за оптерећење, комплети за монтажу
Pošalji upit
Представљање производа
| Материјал: | Легура, нерђајући |
| Капацитет: | 10клб-1000клб,5т-500т |
| Називни излаз: | 1,75мВ/В, 2мВ/В |
| Нелинеарност: | ±0.02%F.S. |
| хистереза: | ±0.02%F.S. |
| Поновљивост: | ±0.01%F.S. |
| Пузање (30 мин): | ±0.02%F.S. |
| Нулти салдо: | ±1.00%F.S. |
| Тем.Еффецт он Зеро: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Тем.Еффецт он Оутпут: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Инпут Импенданце: | 450±5Ω |
| Излазна импенденција: | 450±5Ω |
| Импенданс изолације: | Већи или једнак 5000МΩ |
| Напон побуде: | 10В (ДЦ/АЦ) |
| Опсег компензације: | -10 степени ~+50 степени |
| Опсег сервиса: | -20 степени ~+60 степени |
| Опсег безбедног преоптерећења: | 120%F.S. |
| Класа заштите: | ИП68 |
| Дужина кабла: | 9m |
| Шифра жице: | Црвена(Ек+) Црна (Ек-) Зелена(Сиг+) Бела(Сиг-) |

|
Капацитет |
Величина мм |
M |
N.W. |
||||||||||
|
t |
Клб |
A |
B |
C |
E |
F |
G |
H |
СР |
Инцх |
мм |
ДП |
кг |
|
5-20 |
10-50 |
75.0 |
83.0 |
32.5 |
64.0 |
10.0 |
31.8 |
62.0 |
125.0 |
1/2-20 |
M12*1.75 |
13.0 |
2.5 |
|
45 |
100 |
100.6 |
127.0 |
54.6 |
86.0 |
14.0 |
59.0 |
88.6 |
152.0 |
3/4-16 |
M18*1.5 |
18.0 |
5.5 |
|
90-180 |
200-400 |
150.6 |
184.5 |
92.0 |
108.0 |
26.0 |
80.0 |
134.4 |
400.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
25.0 |
14.0 |
|
225 |
500 |
164.0 |
229.0 |
92.0 |
108.0 |
26.0 |
93.7 |
148.0 |
400.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
25.0 |
29.0 |
|
450 |
1000 |
177.0 |
304.8 |
117.0 |
115.0 |
26.0 |
139.7 |
165.1 |
1143.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
32.0 |
35.0 |
Popularne oznake: компресиона ћелија за оптерећење, произвођачи, добављачи, фабрика у Кини
Par
neSledeći
Тип колоне Лоад ЦеллМожда ти се такође свиђа
Pošalji upit










