
Ћелија за затезање кранске ваге
Модел: ЛХТ-1
Цране Сцале
Прибор: кука, прстен
Цране Сцале
Прибор: кука, прстен
Pošalji upit
Представљање производа
| Материјал: | легура |
| Капацитет | 1t-30t |
| Називни излаз: | 1,5мВ/В |
| Нелинеарност: | ±0.02%F.S. |
| хистереза: | ±0.02%F.S. |
| Поновљивост: | ±0.01%F.S. |
| Пузање (30 мин): | ±0.02%F.S. |
| Нулти салдо: | ±1.00%F.S. |
| Тем.Еффецт он Зеро: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Тем.Еффецт он Оутпут: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Инпут Импенданце: | 765±15Ω |
| Излазна импенденција: | 700±5Ω |
| Импенданс изолације: | Већи или једнак 5000МΩ |
| Напон побуде: | 10В (ДЦ/АЦ) |
| Опсег компензације: | -10 степени ~+50 степени |
| Опсег сервиса: | -20 степени ~+60 степени |
| Опсег безбедног преоптерећења: | 120%F.S. |
| Класа заштите: | ИП67 |
| Дужина кабла: | 0.5m |
| Шифра жице: | Црвена(Ек+) Црна (Ек-) Зелена(Сиг+) Бела(Сиг-) |

|
Капацитет |
Величина (мм) |
N.W. |
||||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H1*H2 |
J1*J2 |
кг |
|
1-3 |
443.0 |
260.0 |
98.0 |
110.0 |
56.0 |
43.0 |
68.0 |
60*70 |
74*84 |
12.0 |
|
5 |
547.0 |
303.0 |
118.0 |
120.0 |
68.0 |
54.0 |
92.0 |
65*90 |
85*110 |
19.0 |
|
10 |
611.0 |
325.0 |
133.0 |
130.0 |
80.0 |
60.0 |
99.0 |
76*110 |
100*130 |
28.5 |
|
20 |
740.0 |
354.0 |
158.0 |
148.0 |
106.0 |
70.0 |
146.0 |
80*130 |
110*160 |
66.0 |
|
30 |
911.0 |
436.0 |
188.0 |
170.0 |
102.0 |
80.0 |
184.0 |
96*136 |
120*160 |
115.0 |
Popularne oznake: кранска скала затегнута ћелија за оптерећење, Кина произвођачи, добављачи, фабрика
Par
neМожда ти се такође свиђа
Pošalji upit










