
Појасна скала Сингле Поинт Лоад Целл
Модел:ЛХЕ-10
Појединачна инсталација
Електронска тракаста вага, вага са резервоаром и специјално дизајниране ваге
Појединачна инсталација
Електронска тракаста вага, вага са резервоаром и специјално дизајниране ваге
Pošalji upit
Представљање производа
| Материјал: |
Легура, нерђајући |
| Капацитет: | 25лб-7500кг |
| Називни излаз: | 2мВ/В |
| Нелинеарност: | ±0.02%F.S. |
| хистереза: | ±0.02%F.S. |
| Поновљивост: | ±0.01%F.S. |
| Пузање (30 мин): | ±0.02%F.S. |
| Нулти салдо: | ±1.00%F.S. |
| Тем.Еффецт он Зеро: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Тем.Еффецт он Оутпут: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Инпут Импенданце: | 385±15Ω |
| Излазна импенденција: | 350±3Ω |
| Импенданс изолације: | Већи или једнак 5000МΩ |
| Напон побуде: | 10В (ДЦ/АЦ) |
| Опсег компензације: | -10 степени ~+50 степени |
| Опсег сервиса: | -20 степени ~+60 степени |
| Опсег безбедног преоптерећења: | 120%F.S. |
| Класа заштите: | ИП67 |
| Дужина кабла: | 6m |
| Шифра жице: | Црвена(Ек+) Црна (Ек-) Зелена(Сиг+) Бела(Сиг-) |

|
Капацитет |
Величина (мм) |
N.W. |
|||||||||
|
лб |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
L |
K |
кг |
|
25-100 |
152.4 |
9.6 |
22.4 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
7.9 |
7.9 |
0.8 |
|
200-1000 |
168.4 |
12.7 |
28.5 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
13.0 |
13.0 |
1.1 |
|
1000се-2500 |
289.0 |
12.7 |
44.5 |
209.6 |
31.8 |
50.8 |
30.4 |
3.1 |
16.0 |
13.5 |
3.5 |
|
5000-7500 |
323.9 |
19.0 |
50.8 |
215.9 |
70.0 |
89.0 |
35.0 |
4.6 |
19.7 |
20.0 |
5.0 |
Popularne oznake: каиш скала са једном тачком оптерећења ћелија, Кина каиш скала са једном тачком оптерећења ћелија произвођачи, добављачи, фабрика
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit










