
Електронска скала за оптерећење
Модел:ЛХЕ-5
Појединачна инсталација
Електронска платформска вага
600мм* 600мм
Појединачна инсталација
Електронска платформска вага
600мм* 600мм
Pošalji upit
Представљање производа
| Материјал: | Алуминијум |
| Капацитет: | 5кг-100кг |
| Називни излаз: | 2мВ/В |
| Нелинеарност: | ±0.02%F.S. |
| хистереза: | ±0.02%F.S. |
| Поновљивост: | ±0.01%F.S. |
| Пузање (30 мин): | ±0.02%F.S. |
| Нулти салдо: | ±1.00%F.S. |
| Тем.Еффецт он Зеро: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Тем.Еффецт он Оутпут: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Инпут Импенданце: | 410±15Ω |
| Излазна импенденција: | 350±3Ω |
| Импенданс изолације: | Већи или једнак 5000МΩ |
| Напон побуде: | 10В (ДЦ/АЦ) |
| Опсег компензације: | -10 степени ~+50 степени |
| Опсег сервиса: | -20 степени ~+60 степени |
| Опсег безбедног преоптерећења: | 120%F.S. |
| Класа заштите: | ИП67 |
| Дужина кабла: | 3m |
| Шифра жице: | Црвена(Ек+) Црна (Ек-) Зелена(Сиг+) Бела(Сиг-) |
| Нето тежина: | 2.7кг |

Popularne oznake: електронска скала за оптерећење, кинески произвођачи, добављачи, фабрика, електронска скала
Sledeći
Платформ Лоад ЦеллМожда ти се такође свиђа
Pošalji upit










