
Нерђајући челик ИП68 Платформска скала за оптерећење
Модел:ЛХЕ-15
Трострука структура греде за једну инсталацију
Скала електронске платформе
Трострука структура греде за једну инсталацију
Скала електронске платформе
Pošalji upit
Представљање производа
| Материјал: |
Стаинлесс |
| Капацитет: | 100кг-750кг |
| Називни излаз: | 2мВ/В |
| Нелинеарност: | ±0.02%F.S. |
| хистереза: | ±0.02%F.S. |
| Поновљивост: | ±0.01%F.S. |
| Пузање (30 мин): | ±0.02%F.S. |
| Нулти салдо: | ±1.00%F.S. |
| Тем.Еффецт он Зеро: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Тем.Еффецт он Оутпут: | ±0.02%ФС/10 степени |
| Инпут Импенданце: | 385±10Ω |
| Излазна импенденција: | 350±3Ω |
| Импенданс изолације: | Већи или једнак 5000МΩ |
| Напон побуде: | 10В (ДЦ/АЦ) |
| Опсег компензације: | -10 степени ~+50 степени |
| Опсег сервиса: | -20 степени ~+60 степени |
| Опсег безбедног преоптерећења: | 120%F.S. |
| Класа заштите: | ИП67 |
| Дужина кабла: | 6m |
| Шифра жице: | Црвена(Ек+) Црна (Ек-) Зелена(Сиг+) Бела(Сиг-) |
| Нето тежина: | 2,5 кг |

|
Капацитет |
Величина (мм) |
|||||||||||
|
Кг |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
K |
M |
N |
J |
S |
|
100-750 |
173.0 |
43.0 |
63.0 |
65.0 |
20.0 |
7.25 |
19.0 |
120.5 |
M8 |
30.0 |
45.0 |
7.5 |
Popularne oznake: нерђајући челик ип68 платформска скала мерне ћелије, Кина нерђајући челик ип68 платформа скала мерне ћелије произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći
neМожда ти се такође свиђа
Pošalji upit










